خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٥/۳۱

بسم رب المنتظر

شهسواران معبد کابالا

نتایج مباحث تا الان

1- بحث از فرقه ی شهسوران معبد که تصور می شود منشأ ماسونری است شروع کردیم دیدیم هرچند فرقه ی شهسوران معبد به عنوان یک فرقه مسیحی شکل گرفت اما تحت تاثیر برخی مکتب ها و آموزه های سری که در اورشلیم کشف کرده بودند قرار گرفته و کاملا نسبت به مسیحیت مرتد شده و به یک سازمان ضد مذهب که مراسم بدعت گذرانه انجام می دهند تبدیل شدند.


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٥/٢٦

بسم رب المنتظر

انتظار

چشمانت را بر هم بگذار و خیال کن...

تو هم مثل من خیال کن


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٥/٢۱

به نام وادی عشق اله

می خواهم از چیزی سخن به میان آورم که اولین قرنی... را فدایی آن کرد، و خدای عزوجل در وصف آن به موسی که پیامبرش بود چنین گفت: ای موسی تو را دوبار نسبت به مادرت و یکبار نسبت به پدرت سفارش می کنم.


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٥/۱٧

بسم رب المنتظر  

وداع با رمضان

اى مردم! این روز، روزى است که نیکوکاران در آن پاداش مى‏گیرند و زیانکاران و  تبهکاران در آن مأیوس و نا امید مى‏گردند و این شباهتى زیاد به روز قیامتتان دارد، پس با خارج شدن از منازل و رهسپار جایگاه نماز عید شدن به یاد آورید خروجتان از قبرها و رفتنتان را به سوى پروردگار، و با ایستادن در جایگاه نماز به یاد آورید ایستادن در برابر پروردگارتان را. و با بازگشت ‏به سوى منازل خود، متذکر شوید بازگشتتان را به سوى منازلتان در بهشت ‏برین.


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٥/٥

بسم رب المنتظر

لیالی قدر

لیالی قدر در انتظارند تا فانوس عشق و عاشقی را بنوازند. معشوقه دل عطر شفا و رحمت را می گستراند، دلبری می کند تا تو را که عاشقی و مجنون، ناز او را بخری.


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٥/٤

بسم رب المنتظر

میلاد کریم اهل بیت(ع)

به دور یادت، ضریحی ساخته ام الماس نشان

که نور را به چشمانم هدیه داده ...


ادامه مطلب ...
خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا