خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/٢٥

بسم رب المنتظر

عید قربان

کاش قربانی شود این نفس در این روز عید

تا بخوانم من دعا بهر فرج با صد امید


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/٢٢

بسم رب المنتظر

حجاب تکریم زنحجاب، تکریم آن کسى است که در حجاب است. حجاب زن، تکریم زن است. در بیشتر کشورها - حالا من «بیشتر» که میگویم، چون همه را اطلاع ندارم - در گذشته، در قدیم، در همین اروپا تا دویست سیصد سال پیش زنهاى اعیان و اشراف حجابى روى صورتشان مى‌انداختند؛ در بعضى از فیلمهاى قدیمى شاید دیده باشید. یک حجاب مى‌انداختند که چشمها به روى آنها نیفتد. این، تکریم است.


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/٢٢

بسم رب النور

آیه حجاب

ای پیامبر(ص)، به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو:

روسری های بلند (مانند چادر) خود را بر خویش فرو افکنند تا شناخته نشوند و مورد آزار قرار نگیرند (و اگر تاکنون خطا و کوتاهی از آنان سرزده، بدانند که) خداوند همواره بخشنده و مهربان است.

سوره احزاب، آیه 59


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/٢٢

بسم رب المنتظر

حجاب و عفاف

کرامت انسانی زن در سایه عفاف او تامین می شود. حجاب نیز یکی از احکام دینی است که برای حفظ عفت و پاکدامنی زن و نیز حفظ جامعه از آلودگی های اخلاقی تشریع شده است.


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/۱۳

بسم رب المنتظر

جواد الائمه

امام جواد (علیه السلام) می فرماید:

«خوشا به حال غریبی که با دین خود در عصر غیبت فرار کند.»


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/۱۱

بسم رب المنتظر

عجل علی ظهورک

 در قاب چشم من، ماه است و انتظار

این سوی آسمان، خالی بُود ز یار


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/۱۱

بسم رب المنتظر

بدینوسیله به اطلاع کلیه وبلاگ نویسان مهدی یاور می رساند که ثبت نام دوره چهارم حلقه وصال از تاریخ 92/7/1 آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه دارد و شما مهدی یاوران عزیز می توانید پس از عضویت در این حلقه کار خود را با محوریت موضوعات زیر آغاز کنید:


ادامه مطلب ...
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/۱٠

بسم رب المنتظر

صاحب تفسیر در المنثور با استاد خود می فرماید پیامبر اکرم(ص) این آیه شریفه را تلاوت فرمودند که اگر شما از این دین روی برگردان شوید خداوند گروه دیگری را جایگزین شما نماید که آنان مانند شما نیستند. اصحاب عرض کردند یا رسول الله منظور از آنان که به جای ما می آیند چه کسانی هستند؟

حضرت دست روی شانه ی سلمان فارسی گذاشت و فرمودند قسم به آن خدایی که جان من در دست اوست اگر ایمان متوقف به رسیدن به ستاره ثریا باشد حتما "رجالی از فارس" به آن دست خواهند یافت.

"عصر ظهور ص 220 به نقل از المیزان ج 18 ص 250"

نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/٧/٤

بسم رب المنتظر

دفاع مقدس و فرهنگ مهدویت

بی شک دفاع مقدس ما معارف بسیار والایی را در درون خود دارد و به فرموده مقام معظم رهبری: «این جنگ، یک گنج است. آیا خواهیم توانست این گنج را استخراج کنیم یا نه؟ این هنر ما است که بتوانیم استخراج کنیم.» [1] اگر ما به دفاع مقدس همانند یک گنج نگاه کنیم پی می‌بریم که یکی از فرهنگ‏های اصیلی که در دفاع مقدس درخشان‌تر از گذشته شد، فرهنگ مهدویت است؛


ادامه مطلب ...
خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا