خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.

با توجه به حرکت خائنانه و دسیسانه یهود در طول تاریخ بشری اعم از پیامبر خاتم و امامان معصوم و نیز عصر حاضر چنین بر می آید، بی جهت نیست که خداوند در قرآن او را سرسخت ترین دشمن مؤمنین یاد کرده و خطر آن را به پیامبر اکرم(ص) و پیروانش گوشزد نموده است.

قرآن کریم در آیات متعدد پس از معرفی دشمنان اسلام و بیان خصوصیت ذاتی و نقاط ضعف و قوت و اهداف آنها، در آیه 82 مائده می فرماید: لتجَدنّ اشد النّاسَ عداوة و للّذیَن آمنوا الیهود و الذِین اشرکوا، دشمن ترین مردم نبست به مؤمنان، یهود و مشرکان هستند.

دشمن قسم خورده ای که از آغاز تاریخ ابراهیم که قریب 3700 سال از آن می گذرد تا به امروز، به بهانه اینکه پیامبر خاتم(ص) می بایست از نسل اسرائیل (یعقوب) باشد و نه از نسل عمویشان اسماعیل، کینه اسماعیلیان را به دل گرفته و بنای دشمنی با اسلام و مسلمین را نهاده است.

یهودیان (فرزندان یهودا) شنیده بودند که پیامبری در آخر الزمان ظهور خواهد کرد که خاتم پیامبران است و دین او غالب دین ها خواهد شد و جهان را فرا خواهد گرفت لذا با این بهانه – فکر تسخیر آینده جهان – لحظه ای رهایشان نگذاشت.

آنان پس از ورود به مصر در زمان یوسف زندگی با شکوهی داشتند ولی در زمان پادشاهی فرعون به علت عداوت بین فرعون و بنی اسرائیل، فرعون آنان را به استثمار کشاند. شکنجه ها و عذابها نمود به طوریکه شکم زنان حامله را می درید که فرزندانی از آنها به دنیا نیاید و مردان آنها را به قتل می رساند. در این میان موسی مخفیانه به دنیا آمد و سالها بعد به پیامبری رسید و ناجی قوم بنی اسرائیل گشت. بنی اسرائیل پس از خروج از مصر و نجات ازسلطه فرعون بنا به بهانه جویی و آزار و اذیت گذاشت موجب حیرت و سرگردانیشان در صحرای سینا گشت. پیامبران متعددی برای هدایت بنی اسرائیل آمد و ولی آنها را اطاعت و حمایت نکردند، به جزء تعداد اندکی که به آنها ایمان می آوردند، بقیه را آزار و اذیت می نمودند و یا آنها را به قتل می رساندند.

آنان بنابر ادعای خویش که ورود به سرزمین موعود بود. به پیشوایی موسی وارد فلسطین گشتند ولی در این سرزمین به جز فساد و خونریزی کاری انجام ندادند و این حرکتشان اقامت کوتاه در کنعان (فلسطین امروزی) و تبع آن تبعید آنان و پراکندگی در جهان را در پی داشت. چنانکه قرآن کریم می فرماید:" آنها را در زمین پراکنده ساختیم." 68 اعراف

 یهودیان در زمان پیامبر

علمای یهود قبل از بعثت نشانه های نبوت را برای یهودیان بازگو می کردند و حتی خبر نشانه ها و خصوصیات جسمی و روحی پیامبر(ص) را به گوش مردم مدینه می رساندند آنان پیامبر را همچون فرزندان خویش می شناختند.

لذا یهودیان به نیت تصاحب جهان قبل از ظهور پیامبر اکرم(ص) در اطراف مدینه ساکن شدند و سیاست تفرقه را پیشه خود ساختند. چنانکه قبیله های اوس و خزرج را به جان هم می انداختند و وادار به قتل و کشتار می کردند.

آنان در سیاست خویش بیشترین قسمت های مدینه را صاحب شده بودند و چیزی نمانده بود که همه مدینه را از آن خود کنند، که پیامبر در مدینه ظهور کرد و مدینه را از چنگال یهودیان نجات داد. این کار بر دشمنی یهود نسبت به پیامبر افزود چنانکه کمر همت بر نابودی اسلام بستند و پیمانی که از بدو ورود پیامبر به مدینه با حضرت بسته بودند را شکستند.

کارشکنی هایی در زمینه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی اجتماعی نمودند لذا این خشم خدا و رسولش را فراهم آورد و باعث اخراج آنان از مدینه شد.

یهود عقده ثروت طلبی، برده گیری و حسادت داشت. هجرت پیامبر این عقده ها را کوباند و یهودیان را از خواسته های خویش محروم ساخت. آنان که آرزوی خود را به گور برده بودند دشمن با اسلام را برای فرزندانشان به ارث گذاشتند و آنان را به دشمنی با مسلمانان پرورش دادند. لذا هم پیمان، تلاش بی وقفه خود را در جهت تسخیر آینده جهان به کار گرفتند که ما امروز این تلاش را که به صورت نهضت صهیونیستی نمود پیدا کرده، می بینیم.

   ادامه دارد...

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا