خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.

چند سال پیش وقتی مردم یادشون رفته بود که آرمانی دارند یا نه، یا حتی بعضی‌هاشون فراموش کرده بودن که اصلاً آرمان یعنی چه؟ مردی از جنس خدا به نام روح خدا اومد و به ایران گفت بیدار شو از خواب غفلت!‌ گفت: «درسته که خدا گفته: یکی رو می‌فرستم که آرمانِ اسلامیِ شما رو محقق کنه، یکی رو می‌فرستم که اسلام رو، عدالت رو، صلح رو و..... رو جهانی کنه، یکی رو می‌فرستم که نجاتتون بده، ولی شما نمی‌خواین هیچ کار بکنین، اگه منتظرش هم باشید..... انتظار که فقط دست روی دست گذاشتن و گفتن اینکه خداکنه بیاد نیست....»
حداقل برای اومدنش زمینه سازی کنید. نشون بدهید که لیاقت اومدنش رو دارید. نشون بدید که حاضرین کمکش کنید.
اینطوری مردم رو بیدار کرد و همه قیام کردن، خیلی‌ها رفتن و با خونشون نشون دادن که منتظرن. اونهایی هم که موندن با حمایت و دفاع از انقلابی که یادگار اون امام بود نشون دادن که هنوز امیدی هست که این انقلاب به دست صاحبش برسه و متصل بشه به انقلاب جهانی‌اش.
حالا هم همون منتظران، پرچم سبزی رو به علامت انتظار، به دست من و تو دادن که روی اون شهیدان (منتظران واقعی) با خون خود، واژه ای رو حک کردن که اسمش امیده.
حالا فکر کن! مگه میشه عَلم سبز انتظار با شعار امید در دستمون باشه ولی به اصطلاح منتظر و ناامید باشیم.....

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا