خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.

خیمه را دیده ای که اگر ستون نداشته باشد فرو خواهد افتاد، ساختمان ها و بناها که اگر پایه اش سست باشد، ویران شود و همه ی آن ساختمان فرو خواهد ریخت، هر چند هم با عظمت باشد.

شنیده ای که می گویند « الولایه لله: ولایت و سرپرستی از آن خداست » یعنی تدبیر امور عالم و حاکمیت از آن اوست.

فاعلموا ان الله مولاکم، نعم مولی و نعم النصیر. « پس بدانید بدرستیکه خدا مولای شماست و چه خوب مولا و چه خوب یاوری است.» و او مولای ماست در پیچ و خم های اضطراب و شک زمانه. اما در آن گاه که ما درک ذات یگانه اش نبود، و او از ما به ما نزدیک تر و برای هدایتمان از خودمان مشتاق تر، رسولانش را فرستاد و مراتبی از ولایت خویش را به ایشان عطا فرمود که سرپرست ما باشند در زمین و واسطه فیض از جانب خویش. تا اینکه آخرین رسولش را به عالم هدیه نمود و او پس از دمی تآمل و انجام رسالت، مشتاق رفتن به سوی محبوب شد، اما پس از او ما را را سرپرست هایی نیاز بود. که حق را بشناسیم و گمراه نگردیم.

آن وقت شد که رسول در غدیر، « بلغ ما انزل الیک » گردید. تا مسلمانان تفسیر آیه‌ی اولوالامر را از زبانش گویاتر بشنوند و خدا خواست پس از آن علی(ع) تفسیر محمد (ص) باشد یعنی اسلام را ستون خیر و قرآن را بنیان محکم شود که این بدون رهبر و کلام خدا بدون مفسر الهی شایسته نخواهد بود.

دین خدا با ولایت علی کامل شد و خدا فرمود:

« الیوم ... رضیت لکم الاسلام دنیا ».

خاندان نبوت از آنجا که مقام « یطهرکم تطهیرا» زینت جانشان بود یکی پس از دیگری ستاره‌ی درخشان آسمان ولایت گشتند و راهنمای اهل ولا به سوی الاه. تا اینکه مهدی ختم کننده‌ی ولایت محمدی پس از اندکی ظهور چو خورشید در پشت ابر مأوی گرفت.

عالم برای اهل خود آهنگ « فاستبقوا الخیرات » می‌نواخت. بیداردلان در تفسیر خیرات بسوی امام خویش شتافتند و شنیدند از کلام زیبای محمد بن علی(ع) که «خیرات همان ولایت ما اهل بیت است ».

اما منتظران می‌بایست در ساعات مانده به ظهور پی کسی می‌گشتند که آنان را به واسطه‌ی فیض رهنمون باشد و از آنجا که مهدی (عجل الله فرجه)شریف تنها راه سلوک الی الله بود سخنش را به جان خریدند:" و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فیها الی رواة حدیثنا " فانهم حجتی علیکم و انا حجه الله علیهم " و این گونه شد که فقیه از جانب ولی الهی مهدی علیه السلام مشعلدار هدایت در تاریکی های غیبت گردید که ولایت فقیه همان ولایت مهدی است و ولایت مهدی همان ولایت علوی از سوی خدا به واسطه ی رسول گرامی اش معلوم گردید و حال این مهدی یاوران راستین اند که با پذیرش ولایت حجت مهدی علیه السلام راه خویش را می یابند و در سایه سار علمدار عصر ظهور با بهره گیری از سخنان حکیمانه اش حق را می شناسند و زمینه ساز تشریف فرمایی قبله آمال می گردند .

به این امید که رأیت بلند ولایت را همپای با او به دست صاحب اصلی اش برسانند تا سراسر عالم را سایه گستر باشد . 

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا