خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.

رمضان، موعد عروج از راه می رسد و بیدار دلان و شب زنده داران، قدر را به انتظار می نشینند. جبرئیل چشم به عرش الهی دوخته است تا به اشارتی ندای آسمانی را برای منتظران به ارمغان بیاورد. چشم انتظاران در حالیکه با باران اشک، دل را در سحر رحمت الهی شستشو داده اند و با نسیم دعا جان خود را طراوت بخشیده اند، دستان پر از التماس خود را همراه با فرشتگان به سوی آسمان بالا گرفته و دعای ظهور می خوانند . با گوهر اشک اللهم کن لولیک هایشان را تزئین می کنند و قدسیان آسمانی مروارید دیدگان را دانه دانه در طبق الهی می ریزند و فوج فوج نزد محبوب می برند که آری این است ناله های بیدار دلان.

راه های آسمان و زمین گشوده می شود و خیمه ی یوسف زهرا مهبط روح الامین می گردد. زمین آسمانیان را مأوا می شود تا تقدیر عالم رقم بخورد و طومار سرنوشت آدمیان به دست قبله ی عالم امضا گردد.

شب زنده داران که گویی قلب در سینه هاشان به تپش افتاده قدر را به قدرش قسم می دهند، و ما در خورشید منتظر را واسطه ی لطف الهی می کنند. منتظران زمزمه هایشان را به دست باد سحری می سپارند، تا ندای زهرایی شان به گوش خورشید جانها برسد.

آری آنان دعا می کنند تا شبی که پرده کعبه به دست مضطری گرفته می شود و از خدا فرج را می خواهد، کنون باشد تا لیله القدر انتظارشان با روز ظهور_ نور خورشید فروزان مهدی روشن_ گردد.

          به امید ظهور

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا