خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.

نامه اعمال ما نزد امام زمان

حالا ببینید که تحت مراقبت هستید. نامه  اعمال  ما می رود  نزد امام  زمان  هفته ای دو دفعه، به حسب روایت. من می ترسم مایی که ادعا داریم تابع و شیعه این بزرگوار هستیم اگر ایشان نامه اعمال ما را که تحت مراقبت خدا است را ببیند،که می بیند، نعوذ بالله، شرمنده بشود. شما اگر یک فرزندتان خلاف بکند، شما شرمنده اید. در جامعه آدم شرمنده می شود که پسرش یا نوکرش یا اتباعش این کار را کرده باشد من خوف این دارم که کاری ما بکنیم که امام زمان در نزد خدا شرمنده شود.

 

 

                                                   (صحیفه امام_ (ج 8_ ص398)12/4/58)

 

 

 

مقام معظم رهبری (مدظله العالی):

قبل از ظهور مهدی موعود (عج)، انسانهای پاک در میدان مجاهدت امتحان می شوند، درکوره های آزمایش وارد می شوند و سر بلند بیرون می آیند. امام زمان(عج الله) کسانی را لازم دارد که در مقابل پدیده های تلخ و دشوار، مردد و متزلزل نشوند و عقب ننشینند تا بتوانند با اینها وارد کار عظیم بشوند که قرار است دنیا را متحول کند.

                                                                         

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا