خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.


سروها قیام کرده اند و آلاله ها به رکوع رفته اند و سر به سجود می نهند. سلاله های مریم نذر سلامتی اش « و سلام علیه یوم ولد» می خوانند و یاس و شقایق یک صدا با هم و ان یکاد زمزمه می کنند. همه منتظران دیدارند.

صبح دمیده می شود مرغ عشق اذان جاء الحق و زهق الباطل می خواند و گل نرگس زیبا و مه رو به روی دستان اقاقی ها و بلبلان منتظرش قرار می گیرد.

به دنیا که آمد پاک بود و پاکیزه رفته بود سجده انگشت اشاره اش را گرفته بود بالا، شهادتین می گفت: سلام می کرد به جدش، شهادت می داد بر امامت همه ی ائمه. از علی بن ابی طالب تا خودش.

و حال این سروهایند که السلام علیک حین تقوم می گویند و آلاله ها سرود السلام علیک حین ترکع و تسجد می خوانند.

فرمود: "عمه! فرزندم را بیاور". حکیمه قنداق را به دستش داد. سر و صورت نوزاد را غرق بوسه کرد. زبانی در دهانش گرداند و گفت: حرف بزن، صدای نوزاد در اتاق کوچک امام پیچید:"و نرید ان  نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین و..."

امید در در دلها زنده می شود، مشعل شوق در قلب شیعیان و محرومان بر افروخته می گردد و نیمه شعبان می شود مطلع خورشید فروزان مهدی در ظلمت تاریخ « که والنهار اذا جلیها روز امامی است از نسل فاطمه که تاریکی های ظلم را از بین می برد»

مهدی جان تو ای گل نرگسم!

از آن زمان که پا به دنیا نهاده ای غنچه های روزگار شبنم فراق تو را به عالم می نمایانند و ابرهای آسمان طولانی شدن فصل انتظار را در گوش عالم می خوانند.

یوسف مه جبینم!

اسیران جمالت سالهاست در کلبه ی اخزان دلهاشان پشت درب فراق نشسته اند و با تیغی که زلیخای غم به دستانشان داده هنوز رویت ندیده از هجرت دل خون شده اند.

الا ای خُدَهِ الاَیمَنِ خال!

آنگاه که بیایی با اشک هایمان غسل زیارت می کنیم و به سمت قبله ی پیشانی ات می ایستیم، و در محراب ابروانت سر به خال هاشمی نهاده و با نفس مسیح الله اکبر گفته و نماز دیدار می خوانیم.

ای آفتاب صبح امیدم!

می دانم در صبحی، شیرازه بستن کتاب عشق را که با ولادت تو عجین شده است در حضورت جشن می گیریم مگر نه آنکه الیس الصبح بقریب. که چه نزدیک است روزی که بر گرد وجودت حلقه زدیم تا متی ترانا و نراک معنا گردد.

و حال مأمن آرامش بخش وجودت، مایه ی امید ماست، و در این روز دست به دعا برداشته و در کمیل مان می خوانیم اللهم اغفرلی الذنوب التی تنزل البلاء ،اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا؛

تا با آمرزش، از بلای جدایی رهایی یابیم و دعاهای وصالمان به اجابت برسد.

به امید ظهور

 

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا