خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.

حسین با حدیث عاشورا مصاف حق علیه باطل را به نمایش می گذارد. او در آن تاریخ معیار سلم و حرب را می آموزاند چرا که می داند عاشورا به وسعت تاریخ است. عاشورا تکرار می گردد تا ارزشها بماند، تکرار می گردد تا اسلامی که به خون شهدای کربلا رنگین است همیشه زنده و پاینده باشد و آن مدیون مؤمنان انقلابی که شعارشان هیهات منّا الذلّه می باشد. مؤمنانی که با الهام از یاران کربلا آموخته اند نه تنها نباید به باطل تن داد بلکه سکوت و محافظه کاری را می باید جنایت دانست آنان اهل کوفه نیستند آنان حق را می بینند و حق را یاری می کنند.

انتظار ادامه این عاشورا و فلسفه عاشورا است چون عاشورا به سبب انتظار است، انتظاری که منتهی به رویا رویی باطل و حق، رویارویی باطل با حسین دیگر است. ولی اینبار کشتی حق به ساحل می نشیند و حسینیان با پرچم "یا لثارات الحسین " مهدی خویش را یاری می نمایند و دین مبین اسلام و راه حق را به سر منزل مقصود می رسانند .

فرهنگ انتظار ادامه فرهنگ عاشورا، ادامه مبارزات علیه ظلم وجور و فساد با درس امربه معروف و نهی از منکر، با درس گذشت و فداکاری، صبر و استقامت و با درس اقامه به نماز، درس خطبه های غرّای زینب و سجاّد ( ع ).

امروز عاشورائیان در کلاس زینب به محکومیت از هتک حرمت عاشورا می پردازند. آنان می دانند کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا، می دانند بی اعتنایی به این هتک حرمت، بی اعتنایی به مقدسات، بی اعتنایی به عاشورا و بی اعتنایی به انتظار است چرا که فریاد حق فریاد منتظِر، منتظَر است که یاران مهدی در مکتب عاشورا آموخته اند عاشورائیان مهدی یاورانند. مهدی یاوران که فاستبقوا الخیرات را از یاران کربلا آموخته اند، آموخته اند لبیک به ولی و نائب ایشان منشأ همه خیرات و خوبی ها ست و بی اعتنایی به نصرت و یاری ایشان غبن و سرخوردگی است، آنان در بند دنیا و تجملات دنیا نیستند و دنیا آنان را به خود مشغول نکرده است، آنان چون کربلائیان عاشق و عارف به حسین و منتظر مهدی خویشند، لذا به تداوم راه حسین و طلب یاری ولی خویش در فراق ناله می زنند.

( این الطالب بدم مقتول بکربلا این المنصور علی من اعتدی علیه و افتری )

فرهنگسرای تخصصی مهدویت

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا