خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.

در ایام محرم قلبهای با معرفت به امید تو می تپد و گویا این خون حسین(ع) است که از چشمان تو جاری است. چه شکوهمند خواهد بود ظهورت و انتقام گرفتنت و چه شگفت آور است شباهت شب عاشورا و غیبت تو.
آن شب شبی بود سیاه و تاریک و طولانی. شبی که مشتاقان . یاران تنها به سپیده دم و طلوع فجر می اندیشیدند برای آنها پرده سیاه شب امانی جهت فرار نبود. برای آنان ظلمت شب جلوه گاه نور خدا بود. برای آنان سیاهی بشارت و نوید سپیده دم بود. برای آنان شب فقط انتظار آغاز روز بود. آنها غروب خورشید را آغاز طلوع خورشید امامت می دانستند و چنین بود.
ای مولای من! شب سیه غیبت تو بس طولانی گشته است. بسیاری در سیاهی این شب به سوی دنیا می گریزند. اما سپیده دم که آنها دورش می پندارند به زودی آشکار خواهد شد.
و این بار پیروزی فقط باطنی و ضمنی نخواهد بود. این بار پیروزی بر چشمهای سرها و قلبها یکباره آشکار خواهد شد. این بار تو مظلوم نخواهی بود بلکه منصور خواهی بود. بیاییم در این شب تار غیبت برگرد نور خدا حلقه زنیم در هر کار به او اقتدا و مراجعه کنیم. در تاریکی به سوی دنیا نگریزیم و چشم به طلوع فجر بدوزیم. امید است همچون بیوفایان آن روزها نباشیم که فقط با زبان و قلم طالب امام زمان خود بودند. به امید آینده به انتظار سر زدن فردا و بر آمدن خورشید از دور دست افق و طلیعه ظهور امام منتقم برای انتقام گرفتن از دشمنان...

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا