رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)

متن پیام ولی امر مسلمین خطاب به جهان اسلام:

امروز دفاع از حزب‏ اللَّه لبنان، بر همه‏ ى جامعه اسلامى واجب است


امروز دفاع از حزب‏ اللَّه لبنان، بر همه‏ ى جامعه اسلامى واجب است. ما با بصیرت مسأله را نگاه مى‏ کنیم و براى ما روشن است که استکبار چه کار مى‏ کند. ما در قضیه‏ ى فلسطین هم به همان استحکامى ایستاده‏ ایم، که در قضیه‏ ى لبنان یا در قضیه‏ ى عراق یا در قضیه‏ ى افغانستان.

ما مى‏ بینیم که استکبار امریکایى با همراهى بعضى از دولتهاى خبیث اروپایى- مثل انگلیس که جزو سیاه‏ چهره ‏ترین دولتها و بدنام ‏ترین آنها در این منطقه است- و با همکارى صهیونیست هاى ظالم و سفاک، تصمیم دارند ریشه‏ ى اسلام را از این منطقه براندازند؛ چون مى‏ بینند که اسلام در مقابل مطامع آنها ایستاده است. با تشکیل نظام جمهورى اسلامى و با بلند شدن پرچم اسلام در این منطقه، فهمیدند که اسلام زنده است.

امروز احساسات اسلامى و تمایل براى مجاهدت در راه اسلام در همه‏ ى کشورهاى اسلامى و در تمام این سرزمین بزرگ و پهناور و حساس- از ساحل اقیانوس اطلس تا ساحل اقیانوس آرام- زنده است.
مردم شمال آفریقا، مردم خاورمیانه، مردم آسیا، مردم شرق آسیا، تا هر جا مسلمانها هستند، میل به احیاء هویت اسلامى و عزت اسلامى در آنها زنده است؛ نمى ‏توانند این را از بین ببرند؛ ولى تلاش مى‏ کنند.

ما باید بیدارباشیم؛ ما باید هشیار باشیم.

یک نمونه‏ ى از ایستادگى اسلامى و مجاهدت اسلامى را شما امروز در لبنان مشاهده مى‏ کنید. این همان ارتش بى‏رحم جرار صهیونیستى است که یک روزى به عنوان ارتش شکست‏ ناپذیر معروف بود و در ظرف شش روز، ارتش هاى سه کشور اسلامى را شکست داد؛ اما امروز یک ماه است که با همه‏ ى توان و با استفاده از تسلیحات امریکایى و کمک نظامى امریکا، خود را مى‏ کُشد و مرتب از یک گروه مؤمن مجاهدِ «لا تأخذه فى اللَّه لومة لائم»، تودهنى مى‏ خورد. این، نشان‏ دهنده این است که امت اسلامى اگر دل به خدا بسپارد، مى‏ تواند دشمنان اسلامى را متوقف کند.

پروردگارا! شر دشمنان اسلام را از سر امت اسلامى کوتاه کن.

پروردگارا! دلهاى مسلمانان را به هم نزدیک کن؛ دستهاى آنها را در هم گره کن.

پروردگارا! مردم مظلوم لبنان را از شر لشکر قسى ‏القلب و بى‏رحم و سنگدل دشمن نجات بده.

پروردگارا! رزمندگان مجاهد «حزب‏ اللَّه» را در کنف حمایت خودت حفظ کن؛ آنها را منصور و مؤید بفرما.

پروردگارا! عزت دنیاى اسلام را روز به‏ روز بیشتر کن؛ ما را مشمول ادعیه‏ ى زاکیه‏ ى حضرت بقیةاللَّه (ارواحنافداه) قرار بده؛ تعجیل در ظهور آن حضرت بفرما.  

السّلام علیکم و رحمةاللَّه و برکاته‏
سید علی خامنه‌ای
85/05/17
www.aviny.com
حزب الله لبنان، ولی امر مسلمین، سید علی خامنه ای, دفاع از حزب الله، صهیونیست, بصیرت داشتن، فلسطین, استکبار جهانی، امریکا، انگلیس