منتظران مهدی(عج)

رو بر رهش نهادم و بر من گذر نکرد

صد لطف چشم داشتم و یک نظر نکرد


با خودم فکر می کردم این دفعه چطوری شروع کنم، هرچه بیشتر فکر می کردم کمتر به نتیجه می رسیدم، تا اینکه به ذهنم رسید بروم سراغ فالنامه حافظِ توی قفسه کتابها که خیلی وقت بود سراغش نرفته بودم.

ابتدا کتاب فال حافظ رو برداشتم و یه فال گرفتم به نیت دل خودم که فکر نمی کنم شامل حال شما یاوران مهدی(عج) بشود. ولی بد ندیدم که بیت اول اون رو اول کلامم بیاورم. وقتی شعر رو خوندم با خودم گفتم درست مثل اینکه حافظ این شعر را برای من سروده باشد، حرف دل آقامونه که میگن چقدر من به تو رو کردم و تو به یادم نبودی، چقدر لطف شامل حال تو کردم و تو جبران که نکردی هیچ یک نظر هم به من نکردی ...

دلم نیومد که یک فال هم برای شماها نگیرم، دوباره انگشتم رو روی صفحه ی اعداد اول فالنامه گذاشتم جالب بود که فال شما دو صفحه بعد از فال من بود.

خرّم از فروغ رخت لاله زار عمر

باز آی که ریخت بی گل رویت بهار عمر

از دیده گر سرشک چو باران چکد رواست 

کاندر غمت چو برق بشد روزگار من

این یک دو دم که مهلت دیدار ممکن است

دریاب کار ما که نه پیداست کار عمر

پیداست که خیلی عاشق آقا هستید و خیلی مشتاق دیدارشون، راستی راستی هم اگر عاشق باشیم چه قدر زود بهار زندگی مون خزون می شه، چه قدر منتظر آقا دل نگرونه که نکنه عمرش تمام بشه و لبخند آقا رو نبینه ...

حتما یه حکمتی توی این بوده که فال من دو صفحه با فال شما فاصله داره آره، شاید آقا می خوان به من بگن تا عاشق مهدی شدن و منتظر واقعی بودن دو صفحه فاصله دارم:ترک محرمات و انجام واجبات.

و یه مدتی است که از این دو صفحه غافل و از یاد مهدی(عج) جا مانده ام.

التماس دعا
منتظرمهدی(عج), حلقه منتظران, منتظر تنها، یاران منتظر, یاوران مهدی موعود(عج)