خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩۱/۱۱/٢٦

عنوان کتاب: بازار و فرهنگ انتظار

معرفی کتاب مهدوی

کتاب بازار و فرهنگ انتظار (راهکارهای عملی جهاد اقتصادی در فضای کسب و کار) است که توسط حجت الاسلام محمد باقر حیدری کاشانی تهیه و تدوین گردیده است.


این کتاب شامل 5 بخش است که سیمای بازاریان مهدوی، اسرار راهیابی به برکت مهدوی و هدایت و تشرفات مهدوی را بیان می دارد. این کتاب توسط موسسات نشر هدی و طلیعه ظهور چاپ گردیده است.

......................................................

عنوان کتاب: شیرین‌تر از عسل

کتاب مهدوی

نویسنده: محمّدعلی دهقانی

ناشر: موعود عصر(عج)

سال و محلّ نشر: تهران 1386

این کتاب شامل 114 لطیفه از متون کهن است که در این مجموعه گرد آمده است.

از خصوصیات بارز این کتاب انتخاب، بازنویسی، بازآفرینی و آسان نویسی لطیفه‌ها براساس هدف و منظور خاصّی صورت گرفته که شاید در مجموعه‌های مشابه کمتر به آن توجّه شده باشد.

خوانندة با ذوق ضمن اینکه از طنز لطیف مجموعه استفاده می‌کند و در وجودش نشاط یا لذتی حاصل می‌شود، از نکات اخلاقی و درس‌ها و حکمت‌های معنوی که در دل بیشتر این مطالب نهفته است، بهره می‌گیرد و فکر و اندیشة خود را در کوچه باغ‌های تعالی سیر می‌دهد.

امید است با خواندن این کتب گامی در جهت تعجیل در فرج برداریم.

عجل علی ظهورک

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا