بسم رب المنتظر

ولادت حضرت معصومه(س)

چه زیباست بشارت آمدن بانوی کریمه را از زبان آقای کریم، شنیدن آن هم سال ها قبل. انگار سعادت داشته باشی منتظر باشی و دعا کنی زنده بمانی و درک کنی گلی دیگر از آل الله را و بار دیگر نشان از عشق آسمانی را بیابی.


اکنون مدت هاست که برادر چشم براه است و پدر در آرامشی بی قرار؛ که خداوند دری را از بهشت بسوی زمین گشود و ملائک را دست افشان رهسپار خانه موسی بن جعفر نمود تا بالهای خود را آذین بندند و جلوه نمایی کنند برای آسمانیان چشم براه.

آری دامان طاهره ستاره باران نور و رحمت گردید و گوهر پاک وجودش را به چشمان مملو از شوق یگانه برادرش هدیه نمود.

دیگر ستون آسمان ها و زمین هم به آستان عظمت این یگانه ی معصومه اشتیاق دست بوسی دارد و برادر عاشقان خواهر را به نکویی یاد مبکند، آن اشتیاق که به وسعت آستان علمی اوست "فداهاابوها" و آن سخن که جان عالمی را آرام میکند" من زارها فله الجنه"

که این مولود با برکت دختر همان بانوی مهربانیست که در شب عروسی اش مهر کرد سند شفاعت شیعیانش را.

آری این بانوی موسوی دختر یاس نبوی ست تا بار دیگر رائحه چادر خاکی مادر را در عالم بیفشاند.

این بانوی موسوی تندیس پاکدامنی ست

تا با تکرار معصومیتش بابی از بهشت به نام او گردد.

این بانوی موسوی نشان آن عشق آسمانی دارد که پس از رسیدن پیک برادر مشتاقانه رهسپار آستان او شد تا امر ولایت را چون مادر عطری جاودانه دهد و قطعه ای از زمین را با قدوم خود جلال و شکوه بخشد.

و مژده رسول خاتم؛ که سرزمینی را بی تاب قدومش نموده بود آرام کند همان زمین که قرار است پلی شود تا بهشت.

پاورقی(قال رسول الله:... و خداوند از قم دری را بسوی بهشت گشود)

حالیا؛ قطعه ای از زمین بنام پاک بانوی سماواتی ستوده شد و وسعت امن نام گرفت این جاودانه مامن حرمت تا پرویده شوند در آن قائمان به ظهور و مشتاقان امر حضور؛

تا خاک آن مقدس شود و خوانده شود شهر مقدس فاطمیون؛

تا آسایشگاه مؤمنان باشد در وقت بلا و سختی؛

تا پیشتازی کند در علم و سرآمد شود به برکت قدوم مبارک دختر موسی بن جعفر و تا فاصله زمین به آسمان تنها به میزان عاشقی باشد؛ آن هم عشق به بانوی آیینه ها...

پاورقی (امام صادق (علیه السلام) آن گاه که به شما بلا و دشواری رسید به قم روی آورید که فم جایگاه امن فاطمیون و آسایشگاه مؤمنان است.)
بانوی آیینه ها, شهر مقدس فاطمیون, ولادت حضرت معصومه, دختر موسی بن جعفر