خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/۸/۱

بسم رب المنتظر

خانواده بهشتی

خانواده بهشتی

در فرهنگ دینی؛ خانه و خانواده، هسته اجتماع و مهمترین پایگاه تربیت و از مهمترین نهادهای انسان سازی به شمار می رود. سنگر خانه در صالح سازی، سالم سازی، مصلح پروری و نشر فضلیتها نقشی اساسی بر عهده دارد و از جمله مهمترین رسالتهای دینی ما، پس از خودسازی و اصلاح فردی، توجه به کانون خانواده، استحکام بخشی و اصلاح گری نسبت به آن است تا از این طریق خود و خانواده خویش را برای در آرمان جهانی مهدوی آماده سازیم.


حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت.

هدف ما بیان و تبیین رسالت هایی که یک زن و خانواده برای حضور در اردوگاه یاوران حضرت مهدی (عج) بر عهده دارند و نقش آنان در ایجاد زمینه برای تحققق دولت کریمه مهدوی و ایفای نقش در جامعه مهدوی می باشد.

به امید آنکه امام باوری و امام یاوری همه شئونات زندگانی ما را در برگیرد و طعم شیرین بودن با حضرت و حضور در عصر مهدوی را بچشیم.

اللهم عجل لولیک الفرج

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا