خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٢/۱٠/٢۱

بسم رب المنتظر

روزگار پر فراز شیعه، مردان و زنان غیور و باصلابتی را به خود دیده که وجود هر کدامشان بقای تشیع را به همراه داشته است.


از جمله ی آن زنان"سلیل خاتون" مادر امام عسکری(علیه السلام) است. ایشان به هنگام شهادت فرزند بزرگوار خود، در مدینه ساکن بودند و به محض شنیدن این خبر، خود را به سامرا رسانده دربار عباسی با فریب مردم جاهل، جعفر کذاب را امام معرفی کرده بود ولی این بانوی نمونه تاریخ با نشان دادن وصیت نامه ی فرزند بزرگوارش اموال مسلمین را از جعفر کذاب پس گرفت و اولین مبشر امامت حضرت صاحب الزمان در نهم ربیع بود.

سلیل خاتون با بیان روایاتی از ائمه(علیهم السلام) که به بیان حقانیت مهدی آل محمد(عج) می پردازد، به روشنگری پیرامون مسأله ی غیبت امام زمان(عج) پرداخت و با اعلام وصی بودن برای اجرای وصیت نامه ی امام حسن عسکری(علیه السلام) جعفر کذاب را از تمام مقامات دروغینی که برای خود یافته بود، ساقط کرد.

آری، این اسوه های جاودان همواره به ما می آموزند که برای دفاع از امام زمانت باید از جان گذشته باشی و پروانه وار طواف کننده کعبه وجود صاحبت، هرچند نامت در تاریخ گم شود و یا ناشناخته باشی.

اللهم عجل لولیک الفرج

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا