خانواده بهشتی
آقاجان فصلها را به امید دیدار تو، یکی پس از دیگری سپری می کنیم.
نویسنده: خانواده بهشتی - ۱۳٩٠/۱٠/۸

بسم رب المنتظر

اولین همایش فعالان مجازی استان یزد

اولین همایش فعالان مجازی استان یزد با عنوان علمداران سایبری الغدیر همزمان با سالروز حماسه 9 دی در استان یزد برگزار گردید. 

قانعی دبیر اولین همایش سایبری الغدیر با اشاره به نام گذاری این همایش گفت: فعالان فضای مجازی در یزد باید علمدار این عرصه در کشور شوند.

به گزارش طلوع یزد:


قانعی دبیر همایش فعالان عرصه مجازی  که با حضور مسئولین برجسته استانی و سید محمدرضا مدرسی عضو فقهای شورای نگهبان در فرهنگسرای غدیربرگزار گردید گفت:دلیل اصلی توجه به فضای سایبری و برگزاری چنین همایشی، مباحثی است که نشان از اهمیت فضای سایبری دارد.

وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی گفت:

دلیل اصلی توجه به این عرصه در فضای مجازی سرعت انتقال زیاد اطلاعات، گستردگی فضای مجازی که حتی حضور در روستا هم مانعی بر تاثیر گذاری بر جهان نیست و همچنین قدرت جذابیت در این عرصه که همه را به سوی خود فرامی خواند، می باشد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت:ما باید با ورود به عرصه ای که دشمن با تمام توان قدرت نمایی می کند وبا امکانات محدودی که در دست داریم این فضا را در تسخیر خود آورده و اندکی از بیانات امام خامنه ای را با توان خود تحقق دهیم.

قانعی با اشاره به حماسه 9دی گفت:در فتنه 88 دشمن با اندک نیرویی که داشت در فضای سایبری قدرت توهمی را برای جهان بوجود آورد که می تواند ایران اسلامی را تسخیر کند اما مقام معظم رهبری با رهبری حکیمانه خود آن را راهبری کرده و  آن را نبرد مقدس شمردند.

وی تصریح کرد ما با نام گذاری چنین همایشی قصد داریم تا بتوانیم تحت این نام در جامعه اسلامی علمداری کرده و با استراتژی رزم آوری در سایبری پیشگام این عرصه باشیم..

وی در پایان بیان کرد: وقتی در استان دارالعباده کانون های سایبری فعال با گستردگی زیاد و سرعت عمل بسیار زیاد قادریم تا با هماهنگی کامل تمامی اتفاقات را زیر نظر گرفته و عکس العمل مناسب را در پیش بگیریم...

خانواده بهشتی
بسم رب المنتظر حرکت در جهت تشکیل خانواده های مهدوی و تبدیل خانه ها به کانون محبان اهل بیت (علیهم السلام) در برابر هجوم همه جانبه فرهنگی دشمن، امری لازم و بسیار مهم است که در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی را به دنبال خواهد داشت. ان شالله- افتخارات: بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی در جشنواره رسانه های دیجیتال مهدویت
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ابزار پرش به بالا