با آنچه از تاریخ یهود در شماره قبل خواندید یهودیان با صفات پست و رذیله خویش از تمام ملل رانده شدند. لذا این رانده شدن آنان را تبدیل به قومی سرگردان و کینه‌جو نمود. آنان برای رهایی از سرگردانی و آوارگی تصمیم به تشکیل دولتی مستقل از تمام یهودیان پراکنده جهان نمودند و بهترین بهانه برای این تجمع افکار و هدف مشترک تحت عنوان« نهضت صهیونیستی» بود.


نهضت صهیونیستی که اهداف ظالمانه‌ای چون مبارزه با اسلام و نابود کردن دیانت از ممالک اسلامی و ریشه‌کن کردن آن در رأس برنامه ‌های خویش قرار داده بود و حامی حامیانی چون شخصیت‌های اصیل یهودی و دولت‌هایی چون آمریکا و انگلیس را به همراه داشت.

چنانکه در سال 1948 با پشتیبانی شخصی به نام «تئودور هرتزل» توانستند در پی تصاحب فلسطین و بین‌المللی کردن آن با نام اسرائیل این دولت را تشکیل دهند.اساس و برنامه این دولت در کنگره بال در شهر سوئیس با نام « پروتکل‌های دانشوران صهیون» پایه‌ریزی گردید. برنامه‌ای که جهان را روزافزون با حرکت سریع و کورکورانه به سمت تحقق آرمان‌های یهود پیش می‌برد و سایه ظلم و چیرگی را بر جهان گسترده می‌نماید.

صهیونیست بعد از تشکیل دولت در جهت به کرسی نشاندن خویش یا بهتر بگوییم برای پیشبرد مقاصد سیاسی خود ملزم به شگردهای عظیمی بود. شگردهایی که رضایت جهان را در پی داشته باشد و به نوعی جهانی‌سازی صهیونیست، آنان در ابتدای امر برای جلب رضایت و مقبولیت مردم جهان دست به عملیات روانی هولوکاست زدند. عملیاتی که مدعی بر این بود که جهان مسیحیت قاتل، جانی و متجاوز به حقوق یهود می‌باشد لذا آنان با داستان ساختگی هولوکاست خویش را مظلوم نشان دادند. نکته‌ای مهم در جهت هدف که از دید آنان پنهان نبود توجه به مطبوعات و رسانه که تاثیر زیادی در آگاهی مردم دارد و می‌تواند عقاید و اندیشه افراد را در امور گوناگون متحول نماید. آنان توان خود را به کار گرفته تا در تمام مراکز خبری و اطلاع ‌رسانی مهم در کشورهای قدرتمند نفوذ و تحت سلطه خود درآوردند.

آنان توانستند افکار مردم غرب را در جهت اهداف پروتکل‌های دانشوران صهیون شستشوی مغزی دهند به گونه‌ای که مردم غرب از دریچه نگاه صهیونیست به دنیا بنگرند.

و اما شگردی دیگر، یهودیان به علت اینکه جمعیتی در اقلیت می‌باشد به علت کمبود نیروی انسانی می‌بایست برای پیشبرد مقاصد شوم خویش از پتانسیل ادیان دیگر استفاده کنند لذا دست به عملیات فرقه ‌سازی زدند چنانکه در مسیحیت، صهیونیست مسیحی و در شیعه بهائیت و در سنی وهابیت و ... ایجاد نمودند. چنانکه امروزه آمریکا مرکز تولید فرقه ‌های جدید برای پیشبرد این اهداف می‌باشد.

یهودیان امروز، علاوه بر تلاش‌ها و کوشش‌هایی که در جهت جریان‌سازی خویش به عمل می‌آورند افزون برآن، تبلیغات و اکاذیب و دروغ‌هایی که ساخته خودشان است به تورات نسبت داده و در حقیقت سوء استفاده از بینش مذهبی مردم جهان اهداف شوم خویش را دنبال می‌کنند. آنان تلاش دارند مردم جهان این دروغ‌ها (پیش‌گویی‌های توراتی- بینش‌های تلمودی- میسحیت صهیونیست- آرماگدون و ...) را محاسبه معنوی کنند و نظاره‌گر ماجراجویی او باشند.
صهیونیست, فرقه سازی, هولوکاست, کنگره بال