مسابقه احیاء نیمه شعبان

ماه به تماشا ایستاده است، آسمان آغوش گشوده، اقاقیا سرود لبخند می خوانند، زمین سفره دل را زیر پای مولودهای خجسته شعبان گسترده است.

شعبان این بهار دلها از راه می رسد و با خود کوله باری از مغفرت را به همراه می آورد و جانهای تشنه را به سوی خود فرامی خواند تا به استقبالش آمده و دسته دسته بخشودگی را از دستان کریم آن بازستاند.

سلام خدا بر ماهی که فروزنده چراغ جانها و فانوس دلهاست.

سلام خدا بر شکوهمندترین فصل پارسایی.

اللهم عجل لولیک الفرج

برای شرکت در مسابقه به این سایت مراجعه کنید.

http://akharinomid.ir/

دوستان عزیز میتوانید فایل چاپی پوستر اینفوگرافی را با هزینه 14 صلوات دریافت کنید و در مساجد و حسینیه های محل خود نصب کنید.

موفق و مهدوی باشید.

 

/ 22 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
"ﺩﺧــﺘﺮﺍﻧـــﻰ ﺑـﻪ ﻟﻄﺎﻓـــﺖ ﺷــﺒــﻨـﻢ"

نشسته در دو چشم تو، نگاه ِ بی قرار ِ من بيا گره گشا گره گشا ز كار من كنون نگاه ِ مست توست كه می برد قرار ِ من بيا طبيب ِ درد ِ من، هميشه غم گسار ِ من ... ================= ممنونم از حضورتون. با افتخار لینک شدید. موفق باشید.

قاسم

سلام ممنون از حضورتون وب قشنگی دارید اگه با تبادل لینک موافقید خبرم کنید موفق باشید یا علی.

محبوب دلها

سلام وبلاگ خوبی دارید باتبادل لینک اگر موافق بودید خبرم کنید یامهدی

محمدحسین

مرددم که تو باعید میرسی از راه ویا به یمن قدوم تو عید می آید کلید داری کعبه،نشانه حق نیست کسی است حق،که درآن بی کلید می آید وحاجیان همه یکروز صبح،میگویند چقدربرتن کعبه،سفیدمی آید...!

یا اباصالح ادرکنی

دلبرا! در هوس دیدن رویت دل من تاب ندارد نگهم خواب ندارد،قلمم گوشه دفتر، غزل ناب ندارد همه گویند به انگشت اشاره مگر این عاشق دلسوخته ارباب ندارد تو کجایی گل نرگس؟ از فراقت دل من تاب ندارد اللهم عجل لولیک الفرج سلام بزرگوار ؛ تشکر از حضور ارزشمند شما بشتاب بر التیام زخم های بیشمار که در دل داری، من نیز دعا خواهم کرد... بسیار زیبا و ارزشمند بود.ممنونم در پناه امام زمان عج الله باشید یاعلی

بهشت هشتم

تا کی در انتظار گذاری به زاریم باز آی بعد از اینهمه چشم انتظاریم دیشب به یاد زلف تو در پرده های ساز جان سوز بود شرح سیه روزگاریم بس شکوه کردم از دل ناسازگار خود دیشب که ساز داشت سرسازگاریم شمعم تمام گشت و چراغ ستاره مرد چشمی نماند شاهد شب زنده داریم طبعم شکار آهوی سر در کمند نیست ماند به شیر شیوه وحشی شکاریم شرمم کشد که بی تو نفس میکشم هنوز تا زنده ام بس است همین شرمساریم یا صاحب الزمان عجل علی ظهورک

هشتمین خورشید

دوشنبه 19 خرداد1393 ساعت: 9:45 توسط:علمدار فرشتگان مقرب هنوز حیرانند تو را به سجده درآیند یا خدایت را زمین به دور خودش چرخ می زند تا که نشان دهد به سماوات،کربلایت را...

یوسف نرجس باز اید...

____________$$$$$$$______$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$__$$$$ _________$$$$$$$$$$$$$? ?$$$$$$$$$__$$$ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________________$$$$$$$$$$$$$ ____________________$$? ?$$ ______________________$$$ ممنونم که همیشه میایین به وبلاگم///

ذره

شهید چمران ره : خدایا من کوچکم ، ضعیفم و ناچیزم ، پرکاهی در مقابل طوفانها هستم ؛ به من دیده ای عبرت بین ده تا ناچیزی خود را ببینم و عظمت و جلال تو را براستی بفهمم و بدرستی تدبیر کنم. خدایا دلم از ظلم و ستم گرفته است ؛ تو را به عدالتت سوگند می دهم که مرا در زمره ستمگران و ظالمان قرار نده. خدایا می خواهم فقیری بی نیاز باشم که جاذبه های مادی زندگی مرا از زیبایی عظمت تو غافل نگرداند. خدایا خوش دارم گمنام و تنها باشم تا در غوغای کشمکشهای پوچ مدفون نشوم.