حزب الله

امروز دفاع از حزب‏ اللَّه لبنان، بر همه‏ ى جامعه اسلامى واجب است. ما با بصیرت مسأله را نگاه مى‏ کنیم و براى ما روشن است که استکبار چه کار مى‏ کند. ما در قضیه‏ ى فلسطین هم به همان استحکامى ایستاده‏ ایم، که در قضیه‏ ى لبنان یا در قضیه‏ ى عراق یا در قضیه‏ ى افغانستان.

ما مى‏ بینیم که استکبار امریکایى با همراهى بعضى از دولتهاى خبیث اروپایى- مثل انگلیس که جزو سیاه‏ چهره ‏ترین دولتها و بدنام ‏ترین آنها در این منطقه است- و با همکارى صهیونیست هاى ظالم و سفاک، تصمیم دارند ریشه‏ ى اسلام را از این منطقه براندازند؛ چون مى‏ بینند که اسلام در مقابل مطامع آنها ایستاده است. با تشکیل نظام جمهورى اسلامى و با بلند شدن پرچم اسلام در این منطقه، فهمیدند که اسلام زنده است.

امروز احساسات اسلامى و تمایل براى مجاهدت در راه اسلام در همه‏ ى کشورهاى اسلامى و در تمام این سرزمین بزرگ و پهناور و حساس- از ساحل اقیانوس اطلس تا ساحل اقیانوس آرام- زنده است.
مردم شمال آفریقا، مردم خاورمیانه، مردم آسیا، مردم شرق آسیا، تا هر جا مسلمانها هستند، میل به احیاء هویت اسلامى و عزت اسلامى در آنها زنده است؛ نمى ‏توانند این را از بین ببرند؛ ولى تلاش مى‏ کنند.

ما باید بیدارباشیم؛ ما باید هشیار باشیم.

یک نمونه‏ ى از ایستادگى اسلامى و مجاهدت اسلامى را شما امروز در لبنان مشاهده مى‏ کنید. این همان ارتش بى‏رحم جرار صهیونیستى است که یک روزى به عنوان ارتش شکست‏ ناپذیر معروف بود و در ظرف شش روز، ارتش هاى سه کشور اسلامى را شکست داد؛ اما امروز یک ماه است که با همه‏ ى توان و با استفاده از تسلیحات امریکایى و کمک نظامى امریکا، خود را مى‏ کُشد و مرتب از یک گروه مؤمن مجاهدِ «لا تأخذه فى اللَّه لومة لائم»، تودهنى مى‏ خورد. این، نشان‏ دهنده این است که امت اسلامى اگر دل به خدا بسپارد، مى‏ تواند دشمنان اسلامى را متوقف کند.

پروردگارا! شر دشمنان اسلام را از سر امت اسلامى کوتاه کن.

پروردگارا! دلهاى مسلمانان را به هم نزدیک کن؛ دستهاى آنها را در هم گره کن.

پروردگارا! مردم مظلوم لبنان را از شر لشکر قسى ‏القلب و بى‏رحم و سنگدل دشمن نجات بده.

پروردگارا! رزمندگان مجاهد «حزب‏ اللَّه» را در کنف حمایت خودت حفظ کن؛ آنها را منصور و مؤید بفرما.

پروردگارا! عزت دنیاى اسلام را روز به‏ روز بیشتر کن؛ ما را مشمول ادعیه‏ ى زاکیه‏ ى حضرت بقیةاللَّه (ارواحنافداه) قرار بده؛ تعجیل در ظهور آن حضرت بفرما.  

السّلام علیکم و رحمةاللَّه و برکاته‏
سید علی خامنه‌ای
85/05/17
www.aviny.com

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میلاد

الله اکبر الله اکبر الله اکبر خامنه ای رهبر نصر من الله و فتح قریب

مطیع رهبری

آمد رمضان و ما مسلمان شده ایم بازیگر نقش خوب سلمان شده ایم یک عمر اگر خادم شیطان بودیم حالیست کنون خسته ز عصیان شده ایم

خزان بارانــــی

عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک.سفری از خود من تا به خودم.مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست... ماه رمضان،ماه تعبد و بندگی،ماه میهمانی خدا، مبــــارکــــ سلام علیکم..با پست های جدید و نیز ختم دسته جمعی قرآن به نیت چهارده معصوم علیهم السلام به روزم..تمایل به شرکت داشتین،سر بزنین... التماس دعا...در پناه حق.یاعلی

saa

صداقت سوره مبارکه اسراء آیه شریفه 80 وَقُل رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ معنای آیه: و بگو : پروردگارا ! مرا (در هر کار) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز........ پیام آیه: اگر درس می خوانیم یا مطالعه می کنیم یا هر کار دیگری را در پیش می گیریم با صداقت آن را آغاز کنیم تا با موفقیت به انجام برسد. صداقت در کار، به این است که اهداف پوچ و باطل مانند خود برتربینی و ستمگری نداشته باشیم. در انجام هر کار اهداف خیر خواهانه و انسانی داشته باشیم و در پایان نیز دقت کنیم که همان اهداف را دنبال کنیم و برای دست یافتن به این مهم، موفقیت خود را از خدای بزرگ درخواست کنیم.

گل سرخ

سلام عزیز قبل از هر چیز فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، ماه میهمانی خدا ، رو بهتون تبریک میگم ممنون از اینکه قابل دونستین و بهم سر میزنین ومعذرت از اینکه دیر اومدم آخه اینترنتم مشکل داشت نتونستم زودتر بیام امیدوارم که منو ببخشین و بازم به من سر بزنین منتظر حضورتون هستم تو این ماه عزیز محتاج دعای خیر تو عزیز هستم التماس دعا شما هم با افتخار لینک شدید[گل]

انجمن فرزانگان کویر

با سلام الهی ما را به میهمانیت فرا خواندی ، به رمضان ، به ماه تو .......... التماس دعا انجمن فرزانگان کویر

خط ممتد

سلام ماهم با پوستری از امام خامنه ای به مناسبت ماه مبارک به روز هستیم التماس دعا این خط ممتد است...

مطیع رهبری

سلام...ممنون از حضورتون دوست عزیز...طاعات و عبادات شما هم مورد قبول حق قرار بگیره ان شالله...التماس دعا...یاعلی

شاخه طوبی

سلام و خداقوت ممنون از حضورتون ماه مبارک رمضان بر شما مبارک التماس دعا تاامرفرج شود محیا صلوات

آشنای غریب

سلام دوست طاعات و عبادات قبول مارا در دعاهایتان فراموش نفرمائید... التماس دعا یاحق