قافله سالار موعودیان، پیر مهربان جماران

عجب سکوت سهمگینی! جماران غرق در ماتم چشمانش را  به صندلی سفید دوخته است. او که دیوارهای آجرنمایش به کاخهای منقش شده فخر فروشی می کرد اکنون در غربت خویش می گرید. مدینه ی ایران در ماتم است و چشمه های اشک از دیدگان امت عاشق جاری است.

آری! بار سنگینی بر دل ها نهاده می شود و فرزندان در سوگ پدر خویش می نشینند.

اماما! گرچه امروز نقاب در خاک کشیدی و روح ملکوتی ات به آسمانها پر کشید اما این انقلاب از راه و کلام تو مشعلی بر افروخت تا امروزش روشن بماند، و اگر چه با نبودنت ثانیه ها رنگ ماتم گرفت اما ای امامم! پس از تو پروانگان سوخته دل و شکسته بال بر گرد خلف صالح تو به طواف عشق خواهند پرداخت، و پرچمی که تو برافراشتی به دوش علمدار رشید از نسل حسین فاطمه علیه السلام خواهند سپرد.

تو ای عزیز دل ها و دلسوز عاشقان! حال که وجود مطهرت به معراج لقای معبودت پر کشید، و ما را در شب بی سحر جدایی تنها گذاشت دعاکن، دعاکن که امیدها و نوید های گذشته و آینده تو ما را مطیع هارون زمان قرار دهد، تا اینکه مصحف شریف انقلاب مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را پس از اربعین غیبتش ببینیم و در کوه طور کشورمان چشم هایمان را به دیدار رویش منور سازیم.

وبلاگ روز شمار ظهور

امام خمینی قدس(ره)

«من به تمام جهان با قاطعیت اعلام می کنم که اگر جهانخواران بخواهند در مقابل دین ما بایستند،در مقابل همۀ دنیای آنها خواهیم ایستاد و تا نابودی آنان از پای نخواهیم نشست.1....

ما به خواست خدا با صدور انقلابمان به سیطره و ظلم جهان خواران خاتمه می دهیم و به یاری خدا راه را برای ظهور منجی و مصلح کل و امت مطلق حق،امام زمان(ارواحنا فداه)هموار می کنیم»2.


1.پیام امام به حجاج در سال 1366ه.ش
2.صحیفۀ نور،ج20،ص132.

/ 1 نظر / 8 بازدید
فدایی ولایت

سلام...ممنون از حضورتون ببخشید دیر خدمت رسیدم شرمنده[خجالت] داغ ما در هجر رهبر کمتر از یعقوب نیست او پسر گم کرده بود و ما پدر گم کرده ایم التماس دعا یازهرا(س)