نهضت صهیونیستی

نهضت صهیونیستی که اهداف ظالمانه‌ای چون مبارزه با اسلام و نابود کردن دیانت از ممالک اسلامی و ریشه‌کن کردن آن در رأس برنامه ‌های خویش قرار داده بود و حامی حامیانی چون شخصیت‌های اصیل یهودی و دولت‌هایی چون آمریکا و انگلیس را به همراه داشت.

چنانکه در سال 1948 با پشتیبانی شخصی به نام «تئودور هرتزل» توانستند در پی تصاحب فلسطین و بین‌المللی کردن آن با نام اسرائیل این دولت را تشکیل دهند.اساس و برنامه این دولت در کنگره بال در شهر سوئیس با نام « پروتکل‌های دانشوران صهیون» پایه‌ریزی گردید. برنامه‌ای که جهان را روزافزون با حرکت سریع و کورکورانه به سمت تحقق آرمان‌های یهود پیش می‌برد و سایه ظلم و چیرگی را بر جهان گسترده می‌نماید.

صهیونیست بعد از تشکیل دولت در جهت به کرسی نشاندن خویش یا بهتر بگوییم برای پیشبرد مقاصد سیاسی خود ملزم به شگردهای عظیمی بود. شگردهایی که رضایت جهان را در پی داشته باشد و به نوعی جهانی‌سازی صهیونیست، آنان در ابتدای امر برای جلب رضایت و مقبولیت مردم جهان دست به عملیات روانی هولوکاست زدند. عملیاتی که مدعی بر این بود که جهان مسیحیت قاتل، جانی و متجاوز به حقوق یهود می‌باشد لذا آنان با داستان ساختگی هولوکاست خویش را مظلوم نشان دادند. نکته‌ای مهم در جهت هدف که از دید آنان پنهان نبود توجه به مطبوعات و رسانه که تاثیر زیادی در آگاهی مردم دارد و می‌تواند عقاید و اندیشه افراد را در امور گوناگون متحول نماید. آنان توان خود را به کار گرفته تا در تمام مراکز خبری و اطلاع ‌رسانی مهم در کشورهای قدرتمند نفوذ و تحت سلطه خود درآوردند.

آنان توانستند افکار مردم غرب را در جهت اهداف پروتکل‌های دانشوران صهیون شستشوی مغزی دهند به گونه‌ای که مردم غرب از دریچه نگاه صهیونیست به دنیا بنگرند.

و اما شگردی دیگر، یهودیان به علت اینکه جمعیتی در اقلیت می‌باشد به علت کمبود نیروی انسانی می‌بایست برای پیشبرد مقاصد شوم خویش از پتانسیل ادیان دیگر استفاده کنند لذا دست به عملیات فرقه ‌سازی زدند چنانکه در مسیحیت، صهیونیست مسیحی و در شیعه بهائیت و در سنی وهابیت و ... ایجاد نمودند. چنانکه امروزه آمریکا مرکز تولید فرقه ‌های جدید برای پیشبرد این اهداف می‌باشد.

یهودیان امروز، علاوه بر تلاش‌ها و کوشش‌هایی که در جهت جریان‌سازی خویش به عمل می‌آورند افزون برآن، تبلیغات و اکاذیب و دروغ‌هایی که ساخته خودشان است به تورات نسبت داده و در حقیقت سوء استفاده از بینش مذهبی مردم جهان اهداف شوم خویش را دنبال می‌کنند. آنان تلاش دارند مردم جهان این دروغ‌ها (پیش‌گویی‌های توراتی- بینش‌های تلمودی- میسحیت صهیونیست- آرماگدون و ...) را محاسبه معنوی کنند و نظاره‌گر ماجراجویی او باشند.

/ 25 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میهمان

صهیونیزم دشمن اصلی ماست مطلب خوبی بود موفق باشید

شَرید

سلام ممنون از مطلبتون التماس دعا

مولا

ابلیس به خداوند ... در ربیع الابرار آمده است که ابلیس گفت: خداوندا بندگان تو، تو را همی دوست دارند و عصیانت کنند، اما مرا دشمن همی دارند، ولی اطاعتم همی کنند، جوابش آمد که ما اطاعت ایشان از تو را به دشمنیشان با تو بخشیدیم، و هر چند که با همه ی عشق اطاعتمان نکنند ایمانشان را پذیرفتیم . { کشگول شیخ بهائی، صفحه ی 312 } .

آسمان

با همه‌ی لحن خوش‌آوائیم در به‌در کوچه‌ی تنهایی‌ام ای دو سه تا کوچه زما دورتر نغمه‌ی تو از همه پرشورتر کاش که این فاصله را کم کنی محنت این قافله را کم کنی کاش که همسایه‌ی ما می‌شدی مایه‌ی آسایه‌ی ما می‌شدی هر که به دیدار تو نائل شود یک‌شبه حلّال مسائل شود دوش مرا حال خوشی دست داد سینه‌ی ما را عطشی دست داد نام تو بردم، لبم آتش گرفت شعله به دامان سیاوش گرفت نام تو آرامه‌ی جان من است نامه‌ی تو خطّ امان من است ای نگهت خواستگه آفتاب بر من ظلمت‌زده یک شب بتاب پرده برانداز ز چشم ترم تا بتوانم به رخت بنگرم ای نفست یار و مددکار ما کی و کجا وعده‌ی دیدار ما… دل مستمندم ای جان به لبت نیاز دارد به هوای دیدن تو هوس حجاز دارد به مکّه آمدم ای عشق تا تو را بینم تویی که نقطه‌ی عطفی به اوج آیینم کدام گوشه‌ی مشعر، کدام کنج منا به شوق وصل تو در انتظار بنشینم روا مباد که بر بنده‌ات نظر نکنی ............... سلام ..........[گل]

آسمان

سلام بزگوار مطلبت رو خوندم ممنونم از زحمتی که کشیدی استفاده کردم آدینه ی شادی برات آرزومندم[گل]

رخت آسمانی

سلام همسنگر خداقوت مطالب وبلاگ مثل همیشه عالی و جالبه به ماهم سربزنید خوشحال میشیم التماس دعا یاعلی

مامان یاس

بسم رب الحسین هر كس ز حسین خبر ندارد جز خاك رهی دگر ندارد در وقت عطش گر آب نوشی دیوانگیت ثمر ندارد بر فاطمه گر غلام هستی سیلی به رخت اثر ندارد دستان تو سد راه عشق است عباس علی كه دست ندارد ای آنكه به سر زنی از عشقش دیوانه ای او كه سر ندارد گویند در بهشت زیباست بین الحرمین كه در ندارد سلام به شما بزرگوار وبلاگ بنده متفاوت با بقیه وبلاگ های مذهبی است منتظر دیدارشما هستم با نظرهایتان. اگر تمایل داشتید مراهم لینک کنید وبرایم نظر بذارید تا شما را هم لینک کنم. صلوات ★。˛ °.★__ *★* *˛. ˛ °_██_*。*./ \ .˛* .˛.*.★* *★ 。* ˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛* .°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\ *. ˛*.。˛* ˛. *。 *(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ . ... ... ¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯` ´¯˜"*°´¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•

آستین خالی

سلام با افتخار لینک شدید اجرتون با سیدالشهدا

طلبه جوان

سلام مثل همیشه عالی بود[گل][گل][گل] موفق باشید

وهاب

سلام از اینکه به من سر زدید ممنون نظرتون با تبادل لینک چیه؟؟؟ می تونید منو با نام رهبر من سید علی لینک کنید و لوگو ی منو تو وبلاگ تون بذارید و بعد به من خبر دهید باز هم تشکر