معرفی کتب مهدوی

این کتاب شامل 5 بخش است که سیمای بازاریان مهدوی، اسرار راهیابی به برکت مهدوی و هدایت و تشرفات مهدوی را بیان می دارد. این کتاب توسط موسسات نشر هدی و طلیعه ظهور چاپ گردیده است.

......................................................

عنوان کتاب: شیرین‌تر از عسل

کتاب مهدوی

نویسنده: محمّدعلی دهقانی

ناشر: موعود عصر(عج)

سال و محلّ نشر: تهران 1386

این کتاب شامل 114 لطیفه از متون کهن است که در این مجموعه گرد آمده است.

از خصوصیات بارز این کتاب انتخاب، بازنویسی، بازآفرینی و آسان نویسی لطیفه‌ها براساس هدف و منظور خاصّی صورت گرفته که شاید در مجموعه‌های مشابه کمتر به آن توجّه شده باشد.

خوانندة با ذوق ضمن اینکه از طنز لطیف مجموعه استفاده می‌کند و در وجودش نشاط یا لذتی حاصل می‌شود، از نکات اخلاقی و درس‌ها و حکمت‌های معنوی که در دل بیشتر این مطالب نهفته است، بهره می‌گیرد و فکر و اندیشة خود را در کوچه باغ‌های تعالی سیر می‌دهد.

امید است با خواندن این کتب گامی در جهت تعجیل در فرج برداریم.

عجل علی ظهورک

/ 4 نظر / 5 بازدید
ف

امام حسن علیه السلام: «أَلشُّرُوعُ بِالْمَعْرُوفِ وَ الاِْعْطاءُ قَبْلَ السُّؤالِ مِنْ أَكْبَرِ السُّؤْدَدِ.» آغاز نمودن به نیكى و بذل و بخشش، پیش از درخواست نمودن، از بزرگترین شرافتها و بزرگی هاست.

کوروش

دستت درد نکنه بسیار از مطالب وبلاگت استفاده کردم من دانشجو طراحی سایت هستم اگه خواستی سایت بسازی یه سری به وب سایتم بزن و باهام تماس بگیر

گل سرخ

سلام دوست عزیز توی دنیا دو نفر باش یکی واسه خودت و یکی برای دیگری واسه خودت زندگی کن و برای دیگری زندگی باش . . .[چشمک]

خانم سیما رمضانیان

سلام:[گل] ممنون..............[گل] زندگـــی زیبـاســـت چشمـی بـاز کـن گردشـــی در کوچــه باغ راز کن هر که عشقش در تماشا نقش بست عینک بد‌بینی خود را شکسـت من مـیـــان جســـم‌ها جــان دیـــده‌ام درد را افکنـــده درمـان دیـــده‌ام دیــــده‌ام بــر شـــاخه‌ها احـســـاسـ‌ـها می‌تپــد دل در شمیــــم یاسها زنــدگــی موسـیـقـی گنـجشـکهاست زندگی باغ تماشـــای خداســت گـــر تـــو را نــور یـقیــــن پیــــــدا شود می‌تواند زشــت هم زیبا شــود حال من، در شهر احسـاسم گم است حال من، عشق تمام مردم است! زنـدگــی یــعنـی همیـــــــن پــروازهــا صبـــح‌هـا، لبـخند‌هـا، آوازهـــا ای خــــطوط چهــــره‌ات قـــــــرآن من ای تـو جـان جـان جـان جـان مـن با تـــو اشــــعارم پـر از تــو مــی‌شـود مثنوی‌هایـم همــه نو می‌شـود حرفـهایـم مــــرده را جــــان می‌دهــد واژه‌هایـم بوی بـاران می‌دهـــد التماس دعای فرج.[گل][خداحافظ][گل][بدرود][گل]